Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Artscape rengiasi teikti paraišką priemonei "Kompetencijos LT 2"

Artscape, Lithuanian Shorts ir meno vadybos platforma „Arthesis” teikia kultūros lauko kompetencijų kėlimo paraišką priemonei „Kompetencijos Lt.” Teikiamas projektas yra skirtas sudaryti kultūros bei audiovizualinio sektoriaus darbuotojams prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų ir įgyti aktualių kompetencijų, skatinančių sektoriaus konkurencingumą, naudojant modernius mokymo metodus ir praktiškai pritaikomą informaciją.

Kviečiame prisijungti prie projekto paraiškos teikimo dalyvaujant/deleguojant jūsų įstaigų darbuotojus į būsimus mokymus.  

Daugiau informacijos: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                                       

Taikomojo teatro projektas "Namai"

Baigėsi pirmasis Artscape projekto “Namai” etapas, kurio metu teatro kūrėjai ir edukatoriai įgijo taikomojo teatro kompetencijų. 5 dienų įvadiniai mokymai buvo skirti projekto dalyviams, kurie nuo vasario mėnesio pradės kūrybinius vizitus į 7 Lietuvos mokyklas. Mokymus vedė projekto meno vadovė, teatro režisierė ir edukatorė Kristina Werner.

Projektas įgyvendinamas su partneriais Britų Taryba, Menų spaustuve, projektas iš dalies remiamas Lietuvos Kultūros tarybos lėšomis.

Profesiniai mokymai kultūros vadybininkams

Prasidėjo registracija į kultūros vadybos mokymus, kurie vyks sausio 5 - 31 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6). Mokymai skirti pradedantiems kultūros vadybininkams norintiems įgyti kompetencijų kultūtos projektų rengimo ir valdymo srityse.
"Projekto vadovo" mokymų metu besimokantieji sužinos kaip rasti paskelbtus kultūros ir kūrybinių industrijų projektų konkursus, rengti ir teikti paraiškas, išmoks apie pagrindinius projektų rengimo instrumentus, mokės suplanuoti ir kontroliuoti projekto biudžetą, pasirinkti tinkamas komunikacijos sklaidos priemones, sukurti efektyvią projekto vertinimo sistemą, projekto dokumentacijos tvarkymo pagrindų.
Mokymosi metodai: probleminis mokymas, atvejo analizė bei diskusijos bus atliekami grupėse teorinę medžiagą glaudžiai siejant su kultūros lauko aktualijomis. Grupinių užduočių- analizių ir individualių projektų rengimas yra pagrindinis savarankiško darbo metodas, skirtas ugdyti specialiuosius gebėjimus surasti ir pritaikyti informaciją, savarankiškai vystyti idėjas, atlikti reikalingas analizes ir formuluoti paraiškas.
Mokymų programa registruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre, Išduodame oficialų, Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą.

Mokymo programą apmoka Užimtumo tarnyba (anksčiau Lietuvos Darbo Birža), mokymosi metu yra galimybė gauti stipendiją. Užimtumo tarnybos finansavimą gali gauti šiuo metu nedirbantys ir nesimokantys bei Lietuvos darbo biržoje registruoti asmenys neturintys darbo rinkos poreikių atitinkančios kvalifikacijos, nekvalifikuoti ar ilgalaikiai bedarbiai. Jeigu norite daugiau sužinoti apie Lietuvos darbo biržos finansavimo galimybes, kreipkitės į artimiausią Užimtumo tarnybos skyrių arba susisiekite su mumis +37068363024.

Kaina mokant savo lėšomis- 430 Eur. (su galimybe mokėti dalimis).

Susidomėjusius kviečiame užpildyti registracijos formą.
Papildoma informacija el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Continue Reading

Kūrybiniai teatro užsiėmimai merginoms profesinėse mokyklose

Artscape ir "Pojūčių teatras" pradeda interaktyvių teatro užsiėmimų/ spektaklių "Kaip pajausti jausmą" turą skirtą paauglėms merginoms. 2019 m. lapkričio- gruodžio mėn. kūrybiniai užsiėmimai vyks 3- jose profesinėse mokyklose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. 

Kūrybiniai užsiėmimai kvies merginas judėti, užuosti, išgirsti, narplioti jausmų voratinklį, o svarbiausia - išjausti ir įvardinti tai, kas su mumis vyksta. Užsimerkus ir atpalaidavus vaizduotę sugrįš prisiminimai, o pabaigoje sugrįžus ir iš jų mūsų kūnai ir mintys jausis jau kitaip. Ryškiau, nuoširdžiau, draugiškiau.

Paauglių merginų emocinių kompetencijų ugdymas- tai projekto “Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones” dalis. Interaktyvus susitikimas-spektaklis ugdo socialines ir emocines kompetencijas: savęs pažinimo, empatijos, pykčio valdymo, streso įveikimo, bendravimo irbendradarbiavimo. Šios kompetencijos ir savęs pažinimas moko, kaip susitvarkyti su emocijomis gyvenimo krizių akivaizdoje.

Projekto rengėjai:Artscape ir “Pojūčių teatras”. Kūrybiniai usiėmimai yra projekto „Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones" dalis, projektas iš dalies finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos "Smurto artimoje aplinkoje prevencija".

Tarptautinė pabėgėlių diena

Menų agentūros Artscape, Vilniaus archivyskupijos „Carito“ ir Diversity Development Group iniciatyva birželio 19 d. Užupyje surengta šventė Pasaulinei pabėgėlių dienai paminėti. Ačiū savanoriams, "Downtown Forest Hostel & Camping“ hosteliui, Užsieniečių registracijos centrui ir visiems kas prisidėjo. Projektas iš dalies paremtas Lietuvos Kultūros tarybos, nuotrauka- Leoma fotografija.