Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Taikomojo teatro seminarai

Menų agentūra Artscape kviečia dalyvauti Taikomojo teatro seminaruose, kuriuos ves teatro režisierė, edukatorė Kristina Werner. Pirmasis praktinis seminaras "Įvadas į taikomąjį teatrą" vyks gruodžio 13-14 d. Menų spaustuvėje, Vilniuje. Registracijos formą rasite čia.
Grupės dydis 8 asmenys, dalyvio mokestis- 15 eur. Taikomojo teatro seminarai yra edukacinio teatro projekto "Namai" dalis, projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Edukacinis teatro projektas "Namai"

Gruodžio mėnesį pradedamas įgyvendinti taikomojo teatro projektas "Namai", kurio metu jauni teatro menininkai kels savo kompetencijas dirbant su  taikomojo teatro metodais.
Projekto metu bus organizuojami atviri Taikomojo teatro seminarai, po kurių  jauni teatro menininkai grįš į savo gimtųjų miestų mokyklas ir pagal taikomojo teatro metodologiją statys spektaklį su mokyklų mokiniais. Projekto meno vadovė- Kristina Werner. Projektas finansuojamas Lietuvos Kultūros tarybos.

Kūrybiniai teatro užsiėmimai merginoms profesinėse mokyklose

Artscape ir "Pojūčių teatras" pradeda interaktyvių teatro užsiėmimų/ spektaklių "Kaip pajausti jausmą" turą skirtą paauglėms merginoms. 2019 m. lapkričio- gruodžio mėn. kūrybiniai užsiėmimai vyks 3- jose profesinėse mokyklose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. 

Kūrybiniai užsiėmimai kvies merginas judėti, užuosti, išgirsti, narplioti jausmų voratinklį, o svarbiausia - išjausti ir įvardinti tai, kas su mumis vyksta. Užsimerkus ir atpalaidavus vaizduotę sugrįš prisiminimai, o pabaigoje sugrįžus ir iš jų mūsų kūnai ir mintys jausis jau kitaip. Ryškiau, nuoširdžiau, draugiškiau.

Paauglių merginų emocinių kompetencijų ugdymas- tai projekto “Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones” dalis. Interaktyvus susitikimas-spektaklis ugdo socialines ir emocines kompetencijas: savęs pažinimo, empatijos, pykčio valdymo, streso įveikimo, bendravimo irbendradarbiavimo. Šios kompetencijos ir savęs pažinimas moko, kaip susitvarkyti su emocijomis gyvenimo krizių akivaizdoje.

Projekto rengėjai:Artscape ir “Pojūčių teatras”. Kūrybiniai usiėmimai yra projekto „Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones" dalis, projektas iš dalies finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos "Smurto artimoje aplinkoje prevencija".

Tarptautinė pabėgėlių diena

Menų agentūros Artscape, Vilniaus archivyskupijos „Carito“ ir Diversity Development Group iniciatyva birželio 19 d. Užupyje surengta šventė Pasaulinei pabėgėlių dienai paminėti. Ačiū savanoriams, "Downtown Forest Hostel & Camping“ hosteliui, Užsieniečių registracijos centrui ir visiems kas prisidėjo. Projektas iš dalies paremtas Lietuvos Kultūros tarybos, nuotrauka- Leoma fotografija.

Vizitai Pabradėje

 

Gegužės 31 d ir Birželio 1 dienomis Stalo teatro ir Vilniaus teatro „Lėlė“ pasirodymais pradėjome veiklas Pabradės Užsieniečių registracijos centre. Trečius metus vykstančio projekto “Kultūros prieinamumo didinimas pabėgėliams Lietuvoje” metu centre vykdysime kūrybinius vizitus, lankysime kultūrinius renginius Vilniuje. Tikime, kad dalyvavimas neninėse veiklose ugdys centre gyvenančių žmonių pasitikėjimą, atvirumą, augins prasmės jausmą ir ateities lūkesčius,

Ačiū socialiniems partneriams Užsieniečių registracijos centrui prie VSAT, VŠĮ “Stalo teatras”, Vilniaus teatrui „Lėlė“, Vilniaus arkivyskupijos Caritui, VŠĮ “Development diversity group” už paramą ir bendradarbiavimą.

Projektą remia Lietuvos Kultūros Taryba