Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Profesiniai mokymai kultūros vadybininkams

Prasidėjo registracija į kultūros vadybos mokymus, kurie vyks sausio 5 - 31 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6). Mokymai skirti pradedantiems kultūros vadybininkams norintiems įgyti kompetencijų kultūtos projektų rengimo ir valdymo srityse.
"Projekto vadovo" mokymų metu besimokantieji sužinos kaip rasti paskelbtus kultūros ir kūrybinių industrijų projektų konkursus, rengti ir teikti paraiškas, išmoks apie pagrindinius projektų rengimo instrumentus, mokės suplanuoti ir kontroliuoti projekto biudžetą, pasirinkti tinkamas komunikacijos sklaidos priemones, sukurti efektyvią projekto vertinimo sistemą, projekto dokumentacijos tvarkymo pagrindų.
Mokymosi metodai: probleminis mokymas, atvejo analizė bei diskusijos bus atliekami grupėse teorinę medžiagą glaudžiai siejant su kultūros lauko aktualijomis. Grupinių užduočių- analizių ir individualių projektų rengimas yra pagrindinis savarankiško darbo metodas, skirtas ugdyti specialiuosius gebėjimus surasti ir pritaikyti informaciją, savarankiškai vystyti idėjas, atlikti reikalingas analizes ir formuluoti paraiškas.
Mokymų programa registruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre, Išduodame oficialų, Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą.

Mokymo programą apmoka Užimtumo tarnyba (anksčiau Lietuvos Darbo Birža), mokymosi metu yra galimybė gauti stipendiją. Užimtumo tarnybos finansavimą gali gauti šiuo metu nedirbantys ir nesimokantys bei Lietuvos darbo biržoje registruoti asmenys neturintys darbo rinkos poreikių atitinkančios kvalifikacijos, nekvalifikuoti ar ilgalaikiai bedarbiai. Jeigu norite daugiau sužinoti apie Lietuvos darbo biržos finansavimo galimybes, kreipkitės į artimiausią Užimtumo tarnybos skyrių arba susisiekite su mumis +37068363024.

Kaina mokant savo lėšomis- 430 Eur. (su galimybe mokėti dalimis).

Susidomėjusius kviečiame užpildyti registracijos formą.
Papildoma informacija el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Dalyvių atsiliepimai:
Skaidrė Baranskaja (2018 m. rugsėjo mėn. grupė)
Sudėtingi dalykai buvo išdėstyti pakankamai aiškiai ir suvokiamai. Paraleliai daromos praktinės užduotys padėjo suprasti pagrindinius projekto rašymo, valdymo ir suvaldymo principus. Mokymai yra orientuoti į praktinius įgūdžius, programa subjektą atskleidžia visapusiškai, atsiranda galimybė realiai įvertinti savo poreikius ir galimybes.
Daiva Banikonienė (2018 m. rugsėjo mėn. grupė)
Mokymų metu gavau daug naudingos informacijos, atsakymų į man svarbius klausimus, tai suteikia daugiau tvirtumo, motyvuoja ateityje realizuoti sumanymus, ieškoti naujų patirčių. Savotiškai net palengvėjo išgirdus pasakojimus apie kitų patirtis, paieškas, įvairius sunkumus, supratau, kad "ne vienai yra tekę maudytis". Tikiuosi ateityje turėsiu galimybę prisijungti kituose mokymuose.
Simona Gulbinienė (2018 m. rugsėjo mėn. grupė)
Mokymo medžiaga išdėstyta nuosekliai. Labai gerai, kad paskaitos pradžioje būna apibendrinimas praeitos paskaitos, o paskaitos pabaigoje dar kartą užakcentuojami svarbiausi punktai.Tikrai labai praktiški, naudingi ir nenuobodūs mokymai. Tik geriausi linkėjimai.
Ksevera Kvietkauskaitė (2018 m. vasario mėn. grupė)
Šių projekto vadovo kursų metu išmokau ne tik pristatyti savo kūrybinę idėją, bet ir ją materialiai įgyvendinti. Kursai išsamūs, visi lektoriai labai profesonalūs ir buvo naudinga gauti grįžtamąjį ryšį ir tuo pačiu išgirsti kitų dalyvių nuostabius projektus. Kursų metu pajutau padrąsinimą ir pakaikymą ne tk iš lektorių, bet ir grupės narių. Buvo vienas malonumas lankyti šiuos kursus, nes susipažinau su nuostabiais žmonėmis su kuriais iki šiol palaikau šiltus ryšius. Nuoširdžiai rekomenduoju :)