Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Profesiniai mokymai kultūros vadybininkams

Prasidėjo registracija kultūros vadybos mokymams, kurie vyks nuo rugsėjo 4 d. Mokymai skirti pradedantiems kultūros vadybininkams norintiems įgyti kompetencijų kultūtos projektų rengimo ir valdymo srityse.
 
Projekto vadovo mokymų metu besimokantieji sužinos kaip rasti paskelbtus kultūros ir kūrybinių industrijų projektų konkursus, rengti ir teikti paraiškas, išmoks apie pagrindinius projektų rengimo instrumentus, mokės suplanuoti ir kontroliuoti projekto biudžetą, pasirinkti tinkamas komunikacijos sklaidos priemones, sukurti efektyvią projekto vertinimo sistemą, projekto dokumentacijos tvarkymo pagrindų.
Mokymosi metodai: probleminis mokymas, atvejo analizė bei diskusijos bus atliekami grupėse teorinę medžiagą glaudžiai siejant su kultūros lauko aktualijomis.
Grupinių užduočių- analizių ir individualių projektų rengimas yra pagrindinis savarankiško darbo metodas, skirtas ugdyti specialiuosius gebėjimus surasti ir pritaikyti informaciją, savarankiškai vystyti idėjas, atlikti reikalingas analizes ir formuluoti paraiškas.
 
Mokymų programa registruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre, Išduodame oficialų, Švietimo ir mokslo registro patvirtiną sertifikatą.

Mokymo programą apmoka Lietuvos Darbo Birža, mokymosi metu yra galimybė gauti stipendiją. LDB finansavimą gali gauti šiuo metu nedirbantys ir nesimokantys bei Lietuvos darbo biržoje registruoti asmenys neturintys darbo rinkos poreikių atitinkančios kvalifikacijos, nekvalifikuoti ar ilgalaikiai bedarbiai. Jeigu norite daugiau sužinoti apie Lietuvos darbo biržos finansavimo galimybes, kreipkitės į artimiausią LDB skyrių arba susisiekite su mumis +37068363024.

Susidomėjusius kviečiame užpildyti registracijos formą
Papildoma informacija el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..