Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Vakariniai mokymai vadybininkams

Kviečiame registruotis į praktinius projektų rengimo ir projektų valdymo mokymus  spalio 15-19 d., skirtus dirbantiems kultūros vadybininkams, norintiems įgyti naujų kompetencijų projekto valdymo, paraiškos formulavimo srityse. 

Mokymų metu besimokantieji gilins žinias apie pagrindinius projektų rengimo instrumentus, efektyvesnį projekto biudžeto planavimą ir kontrolę, sužinos naujausius projekto dokumentacijos tvarkymo reikalavimus ir svarbiausius projekto mokesčių ir teisės sistemos pokyčius.
Mokymosi metodai: probleminis mokymas, atvejo analizė bei diskusijos bus atliekami grupėse teorinę medžiagą glaudžiai siejant su kultūros lauko aktualijomis. Grupinių užduočių- individualių projektų rengimas yra pagrindinis savarankiško darbo metodas, skirtas ugdyti specialiuosius gebėjimus surasti ir pritaikyti informaciją, savarankiškai vystyti idėjas, atlikti reikalingas analizes ir formuluoti paraiškas.
 
Mokymų kaina asmeniui--240 eur.
Vieta: Menų spaustuvė, Vilnius
Laikas:- 2018 spalio 25-19 d., nuo 17.00-20.00
Grupės dydis- iki 7 asm.
 
Registruotis į mokymus galite paspaudę šią nuorodą,
dėl išsamesnės informacijos krepkitės Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.