Menų agentūra ArtscapeMenų agentūra Artscape 

Kūrybiniai teatro užsiėmimai merginoms profesinėse mokyklose

Artscape ir "Pojūčių teatras" pradeda interaktyvių teatro užsiėmimų/ spektaklių "Kaip pajausti jausmą" turą skirtą paauglėms merginoms. 2019 m. lapkričio- gruodžio mėn. kūrybiniai užsiėmimai vyks 3- jose profesinėse mokyklose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. 

Kūrybiniai užsiėmimai kvies merginas judėti, užuosti, išgirsti, narplioti jausmų voratinklį, o svarbiausia - išjausti ir įvardinti tai, kas su mumis vyksta. Užsimerkus ir atpalaidavus vaizduotę sugrįš prisiminimai, o pabaigoje sugrįžus ir iš jų mūsų kūnai ir mintys jausis jau kitaip. Ryškiau, nuoširdžiau, draugiškiau.

Paauglių merginų emocinių kompetencijų ugdymas- tai projekto “Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones” dalis. Interaktyvus susitikimas-spektaklis ugdo socialines ir emocines kompetencijas: savęs pažinimo, empatijos, pykčio valdymo, streso įveikimo, bendravimo irbendradarbiavimo. Šios kompetencijos ir savęs pažinimas moko, kaip susitvarkyti su emocijomis gyvenimo krizių akivaizdoje.

Projekto rengėjai:Artscape ir “Pojūčių teatras”. Kūrybiniai usiėmimai yra projekto „Jaunimo nepakantumo smurtui ugdymas taikant inovatyvias menines priemones" dalis, projektas iš dalies finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos "Smurto artimoje aplinkoje prevencija".