Naujienos

Artscape švenčia 10 metų: sausio 4 – mūsų gimtadienis

Artscape švenčia 10 metų: sausio 4 – mūsų gimtadienis

Šiandien Artscape komanda džiaugiasi švęsdami savo 10 metų gimtadienį. Nuo to laiko, kai Artscape įsikūrė, organizacija įgyvendino daug meno ir kultūros projektų, bendradarbiavo su menininkais, kūrėjais, transformavosi, keitė biuro vietą, plėtė veiklos sritis, mokėsi ir kūrė save. Vienas nepasikeitęs dalykas – tikėjimas, kad menas gali keisti pasaulį sukurdamas saugias ir kūrybiškas erdves vykti bendradarbiavimui, komunikacijai ir sąveikai tarp bendruomenių.

Per pastaruosius 10 metų prie Artscape darbų ir idėjų prisidėjo daug žmonių: darbuotojai, partneriai, savanoriai, rėmėjai. Tad švenčiame gimtadienį kartu su plačiu organizacijos draugų ratu – šiuos 10 metų organizaciją kūrėme drauge. Kviečiame prisijungti prie Artscape gimtadienio šventimo šią savaitę kartu su mumis. Socialinėse medijose dalinsimės nuotaikingomis istorijomis, kurias prisimena organizacijos partneriai, bei fotografijomis, pasakojančiomis, kokie buvo tie 10 metų su Artscape.

Partnerių, projektų, kelionių, ambicijų ir darbų sūkuryje kiekvieną minutę esanti Artscape – nesustojantis pokyčio, tolerancijos, įgalinimo, bendruomenių sąveikos variklis. Organizacijos amžius kartu neša ir tam tikrą brandą, kuri atsispindi kasdien augančioje, motyvuotoje Artscape bendruomenėje, įkvepiančiuose meno, integracijos ir edukaciniuose projektuose, nepaliaujančiame troškime tobulėti ir kurti. Džiaugiamės pokyčiais, kuriuos sukūrėme žmonių ir visuomenės gyvenimuose ir tuo pačiu matome, kad dar daug reikės nuveikti, kuriant atvirą, tolerantišką ir įgalintą visuomenę, nuolat stiprinamą transformatyvių meninių procesų ir bendruomenių sąveikos.

Ačiū visiems prisijungusiems prie mūsų veiklų, mus palaikančius, bei kviečiame švęsti kartu su mumis!

Aušra Raulušonytė

4 sausio, 2022