Naujienos

Atverkite duris „Kultūros Ambasadoriams“

Atverkite duris „Kultūros Ambasadoriams“

Menų agentūros „Artscape“ vykdomas integracijos projektas „Bendruomenių tiltai“ kviečia kultūros ir meno organizacijas, renginių organizatorius atverti duris Kultūros Ambasadoriams.

Kultūros Ambasadoriai- tai jaunuoliai prašantys prieglobsčio ar turintys pabėgėlio statusą Lietuvoje, kurie nori savanoriauti kultūros ir meno organizacijose, jų organizuojamose renginiuose, festivaliuose,
edukacinėse programose ir kitose veiklose.

Šios programos tikslas- didinti pažeidžiamų migrantų matomumą visuomenėje , skatinti toleranciją visuomeniniame gyvenime, vykdyti socialinę integraciją dalyvaujant kultūros ir meno veiklose.

Savanoriai, norintys tapti kultūros ambasadoriais, bus apmokomi suteikiant žinių ir įgūdžių savanoriauti įvairiose kultūros ir meno organizacijose, renginiuose, vykdyti savo bendruomenių advokaciją ir megzti dialogą su visuomene.

Programos etapai:

  • Organizacijoms norinčioms prisijungti prie Kultūros Ambasadoriai programos bus organizuojami
    tarpkultūriniai, komunikacijos vystymuisi bei darbo su tiksline grupe mokymai.
  • Atrinkti savanoriai – kandidatai vizituos programoje dalyvaujančias kultūros ir meno organizacijas
    siekiant susipažinti su organizacijos veikla ir savanorystės poreikiu jų organizuojamose veiklose.
  • Savanorystė kultūros ir meno organizacijų veiklose. Savanorystės metu jaunuolius koordinuos socialinis darbuotojas, kuris bus atsakingas už konsultavimą, kalbinį asistavimą, motyvavimą ir tarpkultūrinę pagalbą kultūros organizacijoms.
  • „Peers“ tikslinės renginių ciklo grupės jaunimui – renginių ciklo metu „ambasadoriai“ kvies savo
    bendraamžius iš tikslinių grupių ir pristatys organizacijose vykstančius renginius, kuriose jie savanoriauja, gimtąja kalba ves turus ir pristatys galimybes lankytis renginiuose, savanoriauti ir kt.

PRISIJUNKITE ir KLAUSKITE rašydami ugne@artscape.lt

10 lapkričio, 2021