Naujienos, Kūrybinės misijos

Atviras kvietimas edukatoriams dirbti “Artscape” kūrybinėse misijose

Atviras kvietimas edukatoriams dirbti “Artscape” kūrybinėse misijose

Atviras kvietimas edukatoriams dirbti “Artscape” kūrybinėse misijose
Lankstus grafikas

Organizacija

Menų agentūra “Artscape” yra 10 metų veikianti nevyriausybinė organizacija Vilniuje, Lietuvoje. Mes inicijuojame ir įgyvendiname meninius, socialinius ir edukacinius projektus, prisidendančius prie meno ir kultūros prieinamumo didinimo, bei kuriame socialinį pokytį. Keturios programos, kurias vysto “Artscape” yra šios: Meno produkcijos, Kompetencijų vystymas, Bendruomenių sąveika, Socialinė integracija ir kultūros edukacija.

Apie poziciją

Menų agentūra “Artscape” skelbia atvirą kvietimą menininkams, edukatoriams ir teatro bei judesio/šokio veiklos instruktoriams Vilniuje, Kaune, Vilkaviškyje bei teritorijose aplink šiuos miestus. Edukatoriai ieškomi darbui su projektu, kuriuo siekiama vystyti galimybes kūrybiniams bei judesio-sensoriniams užsiėmimams su žmonėmis, gyvenančiais migrantų sulaikymo patalpose, laikino apgyvendinimo vietose bei užsieniečių registravimo centruose. Meno, teatro ir sensorinio judesio veiklos
edukatoriai kviečiami dirbti “Artscape” edukatorių ir savanorių komandoje, kurti užsiėmimus ir dirbtuves, skirtus vaikams, jaunimui, moterims ir vyrams, bei kurti svarbias jungtis tarp migracijos konteksto, meninių praktikų ir žmonių, gyvenančių migrantų centruose, socio-emocinių ir sveikatos poreikių.

Užduotys

● Edukacinių veiklų planavimas atsižvelgiant į pasirinktos grupės poreikius.
● Užsiėmimo erdvės be darbo įrankių paruošimas
● Įvairių ir su grupės poreikiais suderintų užsiėmimų vedimas ir įgyvendinimas
● Užsiėmimų registravimas, pokyčio stebėjimas
● Erdvių, kuriuose rengiami užsiėmimai, tvarkos užtikrinimas
● Iš anksto įvertinti priemonių poreikį bei pasirūpinti, kad užsiėmimų metu dalyviai
turėtų reikiamas darbo priemones užsiėmimui įgyvendinti
● Profesinio tobulėjimo susirinkimų lankymas

Įgūdžiai

● Kritinis mąstymas
● Kantrybė
● Gebėjimas komunikuoti aiškiai
● Sklandus darbo organizavimas
● Kūrybingas mąstymas
● Lyderystė
● Efektyvus laiko planavimas
● Gebėjimas išlikti ramiu konfliktinėje situacijoje

Patirtis

● Patirtis vedant edukacines veiklas vaikams ar suaugusiems – privalumas.
● Drabo patirtis su asmenimis iš pažeidžiamų visuomenės grupių – privalumas.

Tarpasmeniniai įgūdžiai

“Artscape” kuria organizacijos kultūrą, kurioje komandos nariai gali vystyti kompetencijas, būti lankstūs, organizuoti savo darbą savarankiškai bei prisidėti prie organizacijos misijos per vidinę motyvaciją, puikų komandinį darbą ir vertybes, kuriomis dalinamės organizacijoje. Mes ieškome kolegos, kuri(s) prisidės prie efektyvios darbo atmosferos kūrimo, turi lyderystės įgūdžių bei gali savarankiškai planuotis darbo eigą ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus laiku.

Atlygis ir darbo pobūdis

“Artscape” siūlo lankstų darbo grafiką – edukatorius (-ė) naują veiklą galės integruoti šalia kitų individualios veiklos ar darbo nepilnu etatu įsipareigojimų. Edukatorius (-ė) turės laisvę pasirinkti, kaip savo išskirtinius įgūdžius ir žinias pritaikyti “Artscape” kūrybinėms misijoms. Visi edukatorių ir savanorių komandos nariai turi galimybę tobulėti profesionaliai, dalintis savo patirtimis bei lankyti įgūdžių stiprinimo susitikimus. Edukatorių darbas yra apmokamas 80 EUR už pravestą užsiėmimą. “Artscape” edukatoriams siūlo paslaugų kontraktus ir individualaus darbo sutartis.

Kita

Vairuotojo pažymėjimas būtų labai pravartus edukatoriams vykstantiems į nuo miesto nutolusias lokacijas.

Darbo pozicijos aprašymą atitinkančius aplikuojančius svarstysime šiai pozicijai nepriklausomai nuo rasės, odos spalvos, religijos, lyties, kilmės, seksualinės orientacijos, lyties tapatybės ar negalios.

Dėl pozicijos kreipkitės mūsų LinkedIn paskyroje (darbo skelbimas EN kalba)

27 sausio, 2022