Naujienos

BATS keliasi online!

BATS keliasi online!

Negalime numatyti, kiek laiko užtruks, kol vėl galėsime fiziškai susitikti Baltijos taikomojo teatro mokykloje, todėl „Artscape“ sveikina dalyvius Baltijos taikomosios teatro mokyklos online erdvėje.

Taikomasis teatras mums reiškia ne tik kūrybiškumą ir solidarumą, bet ir galimybę generuoti naujas idėjas krizių akivaizdoje. Kaip žmonės gali palaikyti ryšį, kai negali žiūrėti vienas kitam į akis? Kaip mes galime kurti kartu, kai visi sėdime namuose izoliuoti?

BATS dalyviai gyvena Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje (ir Vokietijoje), o įkvepiančioms koloboracijoms sudarėme 4 skirtingus maršrutus:

A___Akademinis maršrutas (nuo balandžio 4 d.) Studijuojame vis didesnį tekstų kiekį  apie taikomąjį teatrą ir jo praktikus bei teatro teoriją. Mes atsižvelgiame į vietinius ir tarptautinius atvejų tyrimus; mes skaitome, žiūrime vaizdo įrašus ir diskutuojame penktadienio popietę per ZOOM skambučius.

 B ____ „CreativeMe“ (nuo balandžio 6 d.) Šiuos nepaprastus laikus galime panaudoti kūrybingai pažindami vienas kitą ir kūrybinę veiklą beveik kiekvieną dieną darydami namuose.

C ____ Bendruomenių projektai – dalinkitės ir įkvėpkite (nuo balandžio 8 d.) Kai kurie dalyviai jau yra parengę projektines idėjas, kiti jau ruošėsi arba jau pradėjo jų įgyvendinimą. Šiuos beprotiškus laikus panaudosime norėdami permąstyti, kaip galima pritaikyti teatrą skaitmeniniu būdu, fiziškai nesusitikus su žmonėmis ir pamatyti naujas galimybes, kurias mums suteikia apribojimas!

D ____ Ekspertų internetiniai seminarai (gegužę) Ekspertai permąsto turinį ir įvertina, kaip būtų galima sukurti internetinius seminarus.

Kelionė su BATS tęsiasi!

Projekto partneriai- Foundation Initium ir MTÜ Eesti Teatri- ja Draamahariduse Selts (ETDS)

Projektas yra finansuojamas Britų tarybos ir Vokiečių ambasados Lietuvoje lėšomis

 

25 balandžio, 2020