Naujienos

KULTŪROS VADYBOS MOKYMAI | KURSAS

KULTŪROS VADYBOS MOKYMAI | KURSAS

APIE

Kursas, tai menų agentūros Artscape mokymų ciklas, pasikartojantis kelis kartus metuose. Nuo 2020 metų projekto vadovo programa slepiasi po nauju vardu, tačiau išlaiko daugiau nei dešimt metų rinktą patirtį kultūros ir meno srityje bei žinias, kuriuos netelpa į apibrėžimus, ar formas. Tad, kviečiame motyvuotas asmenybes, norinčias susipažinti su kultūros projekto vadybos pagrindais. Visiems kartu pažiūrėti į projektų rašymą kūrybiškai ir prisidėti jau prie vienuoliktos projekto vadovo laidos. Kurso metu visi kartu, pasitelkiant kūrybiškumo įrankius, bandysime panaikinti visuomenėje nusistovėjusius standartus kultūros srityje ir išmoksime rašyti projektus, galinčius turėti įtakos, ar keisti kasdienybę.

Menų agentūra ARTSCAPE I PATIRTIS

Menų agentūra ,Artscape“ siekia kurti realų socialinį pokytį per meną. Svarbiausios veiklos kryptys: scenos menų produkcijų kūrimas, meno vadybos paslaugos jauniesiems menininkams, darbas su socialiai jautriomis bendruomenėmis. Aktualiausi įgyvendinti ir šiuo metu vykstantys projektai yra: ,,NAMAI“, ,,BATS“, ,,HUMAN AID“ kartu su kultūros prieinamumo didinimo pabėgėliams programa. Agentūra bendradarbiauja ir partnerystėse įgyvendina projektus su tokiomis organizacijomis ir strateginiais partneriais kaip: Britų Taryba Lietuvoje, Geothe‘s institutas, UNICHR (Jungtinių Tautų pabėgėlių programa), Vokiečių ambasada, Goldsmith universitetas, Frankfurto taikomųjų mokslų universitetas , Kaunas 2022 Europos kultūros sostinė, Lietuvos Nacionalinis Dramos teatras, Lietuvos kultūros Taryba ir t.t.

Artscape komanda suvokdama, jog socialinis pokytis visuomenėje negali vykti be žinių dalinimosi jau vienuoliktą kartą organizuoja projekto vadovo mokymo programą. Tad, kviečiame susipažinti su lektore ir mokymų programa.

LEKTORĖ

Aistė Ulubey – kultūros ir meno projektų vadybininkė, turinti kultūros vadybos bakalauro diplomą (LMTA) bei viešojo administravimo magistro laipsnį (Mykolo Riomerio universitetas). A. Ulubey yra daugiau nei 10 metų kultūros projektų vadybos patirtį turinti nevyriausybiniame sektoriuje profesionalė. Specializuojasi scenos menų, edukacinais, socialiniuose projektuose bei jų sėkmingose įgyvendinimosi per realaus pokyčio sukūrimą visuomenėje. Nuo 2005 metų dirbdama nevyriausybiniame sektoriuje kultūros programų vadybininkė koordinuoja vietines ir tarptautines scenos menų edukacines ir socialines iniciatyvas, įgyvendinusi virš 60 scenos menų projektų. Kultūros vadybininkų asociacijos steigėja ir valdybos narė Europos nepriklausomų teatrų asociacijos narė (EIPA). Visuomeninėje veikloje su asociacijomis telkdama kultūros lauką atstovauja kultūros organizacijų interesus valstybinėse institucijose.

Aistė Ulubey taip pat kultūros vadybos mokymų lektorė. Taip pat aktyviai veikia kultūriniame lauke, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialines problemas ir meno pagalba jas spręsti.

PROGRAMA + DATOS

Programos paskirtis: rengti kultūros ir kūrybinių industrijų projektų vadybos darbuotojus ir suteikti kultūros ir kūrybinių industrijų projektų vadybos kvalifikaciją.

Vasario 13 – 15 dienomis (ketvirtadienis – šeštadienis)

Vasario 13 diena (ketvirtadienis) 14.00 val – 20.00 val.
Paskaita/seminaras – 10 žingsnių tobulos paraiškos link.

Kavos, arbatos pertraukėlės ir užkandžiai su pokalbiais.

Vasario 14 diena (penktadienis) 14.00 val – 20.00 val.
Projektų vadybos/rašymo metodologija + poveikis ir komunikacija + savarankiška užduotis

Kavos, arbatos pertraukėlės ir užkandžiai su pokalbiais.

Vasario 15 diena (šeštadienis) 10.00 val – 18.00 val.
Kūrybinė užduotis + praktinis individualus darbas rengiant projekto paraišką.

Kavos, arbatos pertraukėlės ir užkandžiai su pokalbiais.

DALYVIAMS SUTEIKIAMA 20 val. Kultūros projekto vadybos mokymų sertifikatas (pasitikslinti pavadinimą)

KAINA – 300 eur. Į KURSO kainą įskaičiuota kava, arbata, pietūs. Galimas mokėjimas dalimis.

PAPILDOMOS GALIMYBĖS: vasario 17 – 21 dienomis mokamos individualios konsultacijos su lektore A.Ulubey ir konkrečiu projektu. ( 1,5 val. – 50 eur).

VIETA: UMA bendradarbystės erdvė, GO9 – 4 aukštas, Gedimino pr. 9, Vilnius.

BŪTINA registracija: viktorija@artscape.lt arba telefonu +370 658 34666

Vietų skaičius ribotas.

IKI SUSITIKIMO!

23 sausio, 2020