Naujienos, Mokymai, Integracija

Kviečiame partnerius ir visus besidominčius visuomenės įtraukimu į pabėgėlių integraciją prisijungti prie žinių dalijimosi seminaro, organizuojamo UNHCR Šiaurės ir Baltijos šalių atstovybės

Kviečiame partnerius ir visus besidominčius visuomenės įtraukimu į pabėgėlių integraciją prisijungti prie žinių dalijimosi seminaro, organizuojamo UNHCR Šiaurės ir Baltijos šalių atstovybės

Menų agentūra „Artscape” drauge su Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro valdybos atstovybe (UNHCR) Šiaurės ir Baltijos šalims kviečia visus besidominčius pilietinės visuomenės įtraukimu į pabėgėlių ir prieglobsčio prašytojų integraciją ir dalyvaujamąjį įtraukties metodą prsijungti prie nuotoliniu būdu vyksiančio žinių dalinimosii seminaro „Engagement of Civil Society in Refugee Integration: Lifting Participation from informing to Empowerment” (eng. „Pilietinės visuomenės įtraukimas pabėgėlių integracijos procesuose: dalyvaujamojo metodo patobulinimas nuo informavimo iki įgalinimo”). Seminaras vyks vasario 23 d., trečiadienį 16:00 – 18:00 Lietuvos laiku. Reikalinga registracija.

Kūrybinės dirbtuvės Pabėgėlių dienos šventėje Vilniuje / Algimanto Černiausko nuotr.

Šis seminaras yra savaitės trukmės renginių programos „Kaimynų savaitė” (eng. “The Week of Neighbours”) dalis dalis. Daugiau nei 50 renginių kviečia diskusijų, seminarų ir žinių dalinimosi susitikimų metu pamatyti, kokie darbai yra nuveikti ir tebevykstantys ir koks potencialas egzistuoja kurti įtraukias ir atviras Šiaurės ir Baltijos šalių visuomenes. „Kaimynų savaitės” renginių platforma yra tarpreliginio tinklo „Kaimynų pasaulis” (eng. “The World of Neighbours” iniciatyva, siekianti suburti migruojančius žmones, priimančias bendruomenes, institucijų, politinių, religinių grupių veikėjus, žurnalistus, tyrėjus, aktyvistus temai apie žmogiškumo išsaugojimą.

Pabėgėlių dienos šventė Vilniuje / Algimanto Černiausko nuotr.

Didelė dalis visų renginių yra atvira visiems. Nuo pirmadienio iki penktadienio „Kaimynų savaitės” metu bus organizuojamos įvairios dirbtuvės, seminarai, filmų peržiūros. Savaitės renginius organizuoja įvairios organizacijos Europoje.

Viršelio nuotraukoje: Farah Mohammed vienoje iš „Artscape“ organizuojamų diskusijų / Algimanto Černiausko nuotr.

18 vasario, 2022