Naujienos

Kultūros vadybos mokymai

Kultūros vadybos mokymai

2019 m. rugsėjo ir spalio mėn. Menų agentūra Artscape organizavo profesinius kultūros vadybos mokymus „Kultūros projektų rengimas ir valdymas“.
Mokymuose dalyvavo 6 kultūros vadybininkai, o 2 mokymų dalyvės papildomai baigė ir 4 savaičių profesinius mokymus su praktika organizacijoje (160 val.)

Dalyvių atsiliepimai:
„Mokymų metu suteikta daug išsamios informacijos. Labai gerai, kad mokymų metu esi priverstas mąstyti, ieškoti išeities, spręsti problemas, kurios aktualios einamu momentu. Mokymų metu geras dalykas – komandinis darbas, kai gali kartu kažką surasti ir tuo pačiu įsigilinti į komandos nario problemas.“ (Roma, Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla ir Biržų kultūros centras )

„Specializuotas ir konkretus mokymų turinys, pristatytos labai aiškios ir konstruktyvios metodikos, kurios labai pravarčios projektų vadybos praktikoje. Kiekvienam mokymų dalyviui buvo skiriama tiek dėmesio, kiek jam reikėjo išpręsti problemą ir įsisavinti žinias. Mokymų vadovė Aistė ULubey- profesionali savo strities ekspertė, kurios sukauptos žinios ir įžvalgos buvo labai naudingos kiekvienam mokymų dalyviui.“ (Ieva Šliachtavičiūtė, kultūros projektų koordinatorė).

Mokymų kultūros projektų vadovams kursų programa 2020-tiems metams bus paskelbta netrukus.
Išankstinė registracija el.paštu aiste@artscape.lt

9 rugpjūčio, 2019