Projektas

DigitACT

DigitACT

Gegužės mėn. penkiose ES šalyse – Kipre, Graikijoje, Lietuvoje, Portugalijoje ir Italijoje – startavęs tarptautinis projektas „DigitACT“ siekia pagerinti sudėtingą popandeminę situaciją, vyraujančią scenos menų srityje.

Projektas siekia paskatinti jaunuosius scenos menų profesionalus ir technikus prisitaikyti prie savo srities skaitmenizacijos ir tobulėjimo, tiesiant tvarius bei sėkmingus karjeros kelius. Du pagrindiniai projekto tikslai yra a) išugdyti pažangius tikslinių grupių įgūdžius, atkreipiant dėmesį į skaitmeninį jų veiklos ir darbo transliavimą ir b) skatinti pačių jaunųjų profesionalų skaitmeninio transliavimo žinių gerinimą.

Jaunieji menininkai ir technikai, prisijungiantys prie darbo rinkos arba jau įsilieję į ją, susiduria su sunkumais prisitaikant prie naujų veiklos ir darbo sąlygų, kurioms jie dažnai yra nepakankamai paruošti. Daugelyje šalių spektakliai internetu yra transliuojami prasta kokybe, taip sumenkinant meninio produkto įvaizdį ir patį menininką. Todėl jaunieji aktoriai, kuriantys savo profesinį įvaizdį profesionalių platformų, skaitmeninių portfelių, gyvenimo aprašymų ir kitų įrankių pagalba, privalo tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kad pagerintų savo asmeninės skaitmeninės rinkodaros žinias ir taip sustiprintų karjeros kūrimą. Projektas DigitACT padės jauniesiems aktoriams ir technikams geriau įsitraukti į scenos menų darbo rinką, kuri šiuo metu patiria milžiniškus pokyčius.

DigitACT naujienlaiškis 1#

 

14 liepos, 2021