Naujienos, Kūrybinės misijos

„Artscape“ tapo Aukok.lt platformos dalimi

„Artscape“ tapo Aukok.lt platformos dalimi

Menų agentūros „Artscape“ veiklų finansiniu rėmėju nuo šiol galima tapti ir per Aukok.lt platformą. Pirmasis agentūros projektas, prie kurio įgyvendinimo kviečiami prisidėti privatūs ir juridiniai asmenys – kartu pastatyti Kūrybinių Misijų namuką Užsieniečių registracijos centre Pabradėje.

Sužinoti daugiau ir aukoti galite čia.

„Tapimas Aukok.lt platformos dalimi, visų pirma, atveria kelią mums turėti galimybes Užsieniečių registracijos centre Pabradėje gyvenantiems žmonėms sukurti dar vieną saugią aplinką kūrybiškumui. Antra – galimybes ateities projektams, kuriuos kviesime visuomenę įgyvendinti kartu, taip pat,“ – sako menų agentūros įkūrėja ir vadovė Aistė Ulubey.

 

Šiuo metu platformoje esamu projektu„Kūrybinių Misijų namelis“ siekiame surinkti 5 000 eurų, kurie yra reikalingi namuko galutiniam įrengimui ir įveiklinimui Užsieniečių registracijos centre Pabradėje.

 

Užsieniečių registracijos centre Pabradėje esančia iniciatyva siekiame išspręsti saugios ir jaukios gyvenamosios aplinkos migrantams trūkumo problemą, siūlant erdvę, kuri suteikia saugumą ir ugdo kūrybiškumą. Šiuo projektu, taip pat siekiame sušvelninti migrantų patiriamus iššūkius, suteikdami nuolatinę erdvę, kurioje jie gali jaustis saugūs, palaikomi ir įgalinti kūrybiškai išreikšti save, lydimi profesionalių menininkų-edukatorių.

 

Aukoti gali tiek fiziniai asmenys, tiek organizacijos. Tai padaryti galima čia: Padovanok namelį kūrybinėms misijoms Pabradėje – VAIKAMS IR ŠEIMAI – PROJEKTAI – Aukok.lt

 

Kūrybinės misijos

Kūrybinės misijos reguliariai įgyvendinamos jau ketverius metus ir yra skirtos žmogaus integracijos pradžiai. Pabėgėliai atvykę į naują šalį dažnai jaučiasi nesaugiai, saugumo jausmui suteikti reikalingi pokalbiai. Šiuo atveju yra labai svarbus menininkų įsitraukimas, nes nėra užduodama papildomų klausimų, susikoncentruojama į gebėjimus, norus ir siekius.

Kūrybinių misijų edukatorių komandą sudaro 18 menininkų, kurie vykdo choreografijos, teatro režisūros, meno terapijos, scenos menų, dizaino ir kitus užsiėmimus.

Kūrybinių Misijų programa įgyvendinama partnerystėje su Jungtinių tautų pabėgėlių agentūra UNHCR.

15 gegužės, 2024