Naujienos, Projektai, Mokymai

DigitACT partnerių susitikimas Vilniuje

DigitACT partnerių susitikimas Vilniuje

Trečiasis projekto susitikimas Vilniuje, kuriame dalyvavo partneriai iš Kipro, Graikijos, Lietuvos, Portugalijos bei Italijos, buvo skirtas projekto kuriamai scenos menų profesionalų mokymo programai- menų agentūra “Artscape”, mokymo programos kūrimo koordinatorė, kartu su CSI – Center of Social Innovation (Kipras) fasilitavo programos vertinimą.

Susitikimas, vykęs liepos 5-6 dienomis, tapo smagia ir unikalia patirtimi: buvo malonu priimti visus partnerius, kurie ne tik pirmą kartą svečiavosi Lietuvoje, bet ir tapo pirmaisiais naujosios “Artscape” būstinės svečiais. Nors ir per didelius karščius, bet partnerių susitikimas buvo labai dinamiškas ir darbingas. Dėkojame visiems dalyviams už pastangas ir linkime geros energijos. Nekantriai laukiame sekančio partnerių susitikimo Kipre.

„DigitACT“ siekia padėti jauniems scenos menų profesionalams ir technikams prisitaikyti prie skaitmeninimo poreikių ir šios srities evoliucijos, sukurti tvarų profesinį kelią sau ir scenos meno lauko ekosistemai.

Daugiau apie „DigitACT“ skaitykite projekto puslapyje.

19 liepos, 2022