Naujienos, Projektai, Integracija

Edukacinės „Kai susitinka istorijos“ projekto kelionės po Lietuvos mokyklas

Edukacinės „Kai susitinka istorijos“ projekto kelionės po Lietuvos mokyklas

Projekto „Kai susitinka istorijos” partneriai „Diversity Development Group” kovo – gegužės mėn. vykdo edukacines keliones po Lietuvos mokyklas, kurių metu siekiama moksleivius supažindinti su šiuolaikiniais migracijos procesais. Vykdomų pamokų metu interaktyvių ir dialogą skatinančių veiklų pagalba žiūrima ir į globalaus pasaulio iššūkius, siekiant suteikti kompetencijų giliau ir išsamiau pažvelgti į tikrovę, kurioje mokiniai gyvena, ugdyti kompetenciją kritiškai įvertinti ir susieti pasaulinius iššūkius.

Mokyklose pristatomo komikso „Kaip atsidūrėme Lietuvoje: ismailo istorija“ viršelis / Diversity Development Group nuotr.

Siekiant didesnio tolerancijos skatinimo trečiųjų šalių piliečių atžvilgiu poveikio moksleivių tarpe, dalyje mokyklų taip pat eksponuojamos trečiųjų šalių piliečių fotografijos – portretai, kuriuos gali išvysti visa mokyklos bendruomenė. Šiuos portretus fotografavo tarptautinėje rinkoje pripažinti fotožurnalistai, dar Lietuvoje žinomi kaip NARA įkūrėjai – Artūras Morozovas ir Berta Tilmantaitė, pelnę apdovanojimų už savo meninius darbus tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.

28 kovo, 2022