Naujienos, Karjera, Kūrybinės misijos

Menų agentūra „Artscape“ ieško savanorių „Kūrybinės misijos“ programai

Menų agentūra „Artscape“ ieško savanorių „Kūrybinės misijos“ programai

Ieškome dešiniosios rankos Kūrybinių misijų edukatoriams, profesionaliems menininkams, dirbant su migrantais vaikais ir jaunimu. Skelbiame savanorių paiešką!

 

KŪRYBINĖS MISIJOS

Kurdama meno produkcijas ir edukacines programas, „Artscape“ siekia didinti kultūros prieinamumą ir bendruomenių tarpusavio sąveiką. Bendradarbiaujant su menininkais, vietos bendruomenėmis ir jautriomis visuomenės grupėmis, siekiame suteikti galimybę dalyvauti kultūroje pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir per aukštos kokybės meno projektus inicijuoti socialinius pokyčius.

Projektą „Kūrybinės misijos“ pradėjome siekiu sukurti saugias vietas vaikams, moterims ir vyrams, migrantų apgyvendinimo vietose. Reguliariai lankydamiesi centruose su meno ir edukacijos veiklomis, norime parodyti solidarumą, palaikymą, emocinį pastiprinimą bei įtraukti į kūrybą.

Keturiolika „Artscape“ edukatorių per 2022 metus pravedė 596 Kūrybinių misijų edukacijų, nukreiptų į meną. Viso jose dalyvavo 981 migrantas, pabėgėlis. Edukatoriai vaikams, paaugliams, nelydimiems nepilnamečiams, jaunuoliams ir moterims teikia choreografijos, teatro režisūros, meno terapijos, scenos menų, dizaino kūrimo ir kitus užsiėmimus. Kūrybinių misijų metu edukatoriams suteikiamas „Artscape“ komandos asistavimas, įgyvendinant veiklą, visomis reikalingomis priemonėmis.

Europos Tarybos vystymo bankas (CEB) praėjusiais metais įvertino „Artscape“, atrinktą iš 64 kandidatų, už Kūrybinių misijų veiklą. CEB apdovanojimai už socialinę sanglaudą yra kasmetis konkursas, skirtas įvertinti projektui, kuriuo sprendžiamos aktualios socialinės problemos vienoje iš 42 CEB šalių narių. Apdovanojimas susijęs su CEB pozicija, kad tinkamos investicijos į socialinį sektorių gali turėti didelį teigiamą ekonominį ir socialinį poveikį visai visuomenei.

KĄ REIŠKIA BŪTI KŪRYBINIŲ MISIJŲ DALIMI?

Kūrybinių misijų komanda siekia užtikrinti saugią vietą dalyviams, iš įvairių migracijos aplinkų, kurioje jie galėtų išreikšti save per meną. Kviečiame Tave, tapti Kūrybinių misijų savanoriumi ir padėti misijų edukatoriams, profesionaliems menininkams, kurti atvirą erdvę kūrybiškumui, fantazijai ir meno produkcijoms, kurios kuriamos bendradarbiaujant su žmonėmis iš skirtingų kultūrinių aplinkų ir su skirtingomis patirtimis.

KO IEŠKOME?

Visos Kūrybinių misijų komandos bendras tikslas, vykdant Misijas – pristatyti meną pažeidžiamoms tikslinėms grupėms ir siekti pokyčių.

  • Tu asistuotum Kūrybinių misijų edukatoriams, profesionaliems menininkams, dirbant su migrantais vaikais ir jaunimu. Veiklos vyksta Vilniuje, tačiau gali vykti ir už Vilniaus ribų.
  • Savanorystė vyktų vieną kartą per savaitę, su galimybe laisvai planuoti grafiką.
  • Privalumas, jei kalbi ukrainiečių/ rusų kalba, bet ne būtinybė.

KŪRYBINĖSE MISIJOSE RASI

Lankstų veiklų grafiką pagal savo darbotvarkę.
Visi Kūrybinių misijų edukatorių komandos dalyviai ir savanoriai turi galimybę tobulėti profesinėje srityje, dalytis patirtimi ir dalyvauti įgūdžius tobulinančiuose susitikimuose.

KAIP TAPTI KŪRYBINIŲ MISIJŲ SAVANORIU?

Svarstysime kandidatus, nepriklausomai nuo rasės, odos spalvos, religijos, lyties, tautybės, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės ar specialiųjų poreikių. Motyvacinį laišką apie save ir kodėl norite savanoriauti siųskite iki 2023 m. rugsėjo 25 d. el. paštu raimonda@artscape.lt.

31 rugpjūčio, 2023