Naujienos, Mokymai

Menų agentūra ,,Artscape” patirtimi dalinosi tarptautinėje konferencijoje „From Emergency Reception to Integration at Local Level“

Menų agentūra ,,Artscape” patirtimi dalinosi tarptautinėje konferencijoje „From Emergency Reception to Integration at Local Level“

Tartu mieste, Estijoje vykusioje konferencijoje ,,Nuo priėmimo kritiškoje padėtyje iki integracijos vietiniu lygmeniu” gegužės 27 dieną ekspertai ir praktikai iš Šiaurės-Baltijos regiono dalinosi žiniomis ir patirtimi pabėgėlių ir migrantų integracijos tema.

Konferencija buvo organizuojama Šiaurės-Baltijos projekto ,,FOR IN” rėmuose. Šio projekto tikslas – puoselėti ir gerinti integracijos procesus vietiniuose šalių iš Šiaurės-Baltijos regiono lygiuose kuriant tarpsekcinius bendradarbiavimo modelius ir regioninius praktikų tinklus. Prie konferencijos organizavimo prisidėjo Šiaurės ministrų tarybos biuras Estijoje, Estijos kultros ministerija, Jungtinių tautų pabėgėlių agentūra (UNHCR), Tartu Universitetas, Tartu priėmimo centras (eng. Tartu Welcome Center), Tartu miestas ir Švedijos ambasada Estijoje.

Konferencijos įrašą galima peržiūrėti Šiaurės ministrų tarybos Estijoje Youtube paskyroje.

 

Kertu Kärk nuotr.

Siekdami socialinio visuomenės gyvenimo stiprinimo ir prisidiėdami prie atviresnės ir tolerantiškesnės visuomenės kūrimo Lietuvoje, džiaugiamės galėdami savo patirtimi dalintis su partneriais iš Šiaurės-Baltijos regiono bei pasisemti patirties ir žinių iš motyvuotų, patyrusių ir skirtingas integracijos iniciatyvas išbandančių partnerių regione.

2 birželio, 2022