Naujienos, Veikla

Pristatoma „Artscape“ veiklos ataskaita už 2022 m.

Pristatoma „Artscape“ veiklos ataskaita už 2022 m.

Prieš dešimtmetį įkurtos menų agentūros „Artscape“ misija – didinti kultūros prieinamumą bei bendruomenių sanglaudą per profesionalias meno produkcijas ir edukacines programas. Dirbdami drauge su menininkais, vietos bendruomenėmis ir pažeidžiamomis visuomenės grupėmis, mes puoselėjame saviraišką, aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenime bei ieškome socialiai atsakingų sprendimų, kuriant reikšmingą socialinį pokytį.

2022-ieji – mums buvo džiazuojantys metai. Kontrastingi, kupini veiklos, reikšmingų produkcijų ir renginių. Per praėjusius metus mums pavyko padaryti didelę pažangą pabėgėlių ir migrantų įtraukties, psichosocialinių paslaugų srityse bei kuriant meno produkcijas, kalbančias apie visuomenei aktualius socialinius reiškinius. Vykdėme įvairias meno ir kultūros programas, siekiant ugdyti dalyvių bendruomeniškumo jausmą ir padėti jiems užmegzti naujus socialinius ryšius.

Stiprindami advokacijos pozicijas, paraleliai įgyvendinome net keletą kampanijų, siekiant šviesti apie pabėgėlių teises ir pasisakyti už jų apsaugą bei priėmimo kultūros kūrimą. Šiomis kampanijomis pavyko pasiekti plačią auditoriją, įskaitant nevyriausybines organizacijas ir visuomenę.

10-tuosius agentūros veiklos metus lydėjo itin reikšmingi tarptautiniai laimėjimai komandos darbui migracijos lauke. Už socialinę sanglaudą buvome apdovanoti Europos Tarybos vystymo banko (The Council of Europe Development Bank, CEB) įsteigtu apdovanojimu bei gavome Valstybės sienos apsaugos tarnybos padėką už pagalbą valdant migracijos krizę Lietuvoje.

Ačiū, mūsų partneriams ir draugams, už galimybę vykdyti prasmingą veiklą.

Aistė Ulubey,
„Artscape“ įkūrėja ir vadovė

 

„Artscape“ 2022 m. veiklos ataskaita

2 vasario, 2023