Mentorystės programa

Radijo pokalbis apie „Artscape“ mentorystės programą

Radijo pokalbis apie „Artscape“ mentorystės programą

„Artscape“ mentorystės programa buvo pristatyta LRT KLASIKA radijo laidoje „Ryto allegro“. Kviečiame pokalbį paklausyti čia.

Tai yra pirmoji kultūrinė edukacinė iniciatyva, skirta skatinti kūrybinę veiklą prieglobstį Lietuvoje gavusiems menininkams ir kūrėjams. Programos metu atrinkti dalyviai turės galimybę dalyvauti mokymų cikle, kurti ryšius su Lietuvos kultūros organizacijomis, įsitraukti į 1:1 mentorystės programą su kultūros profesionalais bei kurti savo individualias arba grupines menines iniciatyvas.

Mentorystės programos tikslas – sukurti kūrybinę edukacinę erdvę, kurioje dalyviai galėtų stiprinti savo kūrybinį autentiškumą, bendradarbiavimą tarp Lietuvos kultūros organizacijų, kultūros profesionalų ir į Lietuvą atvykusių kūrėjų.

2024 metais programa šauks tema „Sujungti kultūros / Connected by Culture“, akcentuojant meno ir kultūros jungiamąją galią. Menas ir kultūra yra pagrindinis programos katalizatorius, kurio tikslas – kuriantiems asmenims atvykusiems į Lietuvą padėti stiprinti savo kūrybinės išraiškos būdus Lietuvos kultūros ir meno lauke.

Programoje kviečiami dalyvauti prieglobsčio Lietuvoje laukiantys užsieniečiai; pabėgėlio status turintys ir gyvenantys Lietuvoje asmenys; laikiną apsaugą Lietuvoje gave asmenys iš Ukrainos.

Programa vyks anglų kalba. Daugiau informacijos apie programą, aplikavimo ir dalyvavimo sąlygas galite rasti čia.

18 vasario, 2024