Naujienos, Projektai

Tarptautinio DigitACT projekto partnerių susitikimas Baryje, Italijoje

Tarptautinio DigitACT projekto partnerių susitikimas Baryje, Italijoje

„Artscape“ džiaugiasi būdama projekto „DigitACT: Developing Digital Skills for Young Actors and Young Performing Arts Technicians in the era of Pandemic“ dalimi.

Praėjusią savaitę partneriai susitiko aptarti ir užbaigti 5 šalyse atliktą tyrimą, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti, kokia yra pandemijos pasekmė scenos menams, kokius skaiteminius įgūdžius įgijo menininkai ir technikai ir kt.  Susitikimas vyko Teatro Pubblico Pugliese (Baris, Italija) ir buvo skirtas teatro kompanijoms aptarti tarptautinio tyrimo ataskaitos rezultatus ir formuoti projekto mokymo programos viziją.

Didžiulis darbas atliktas Kipre, Graikijoje, Italijoje, Lietuvoje ir Portugalijoje, analizuojant skaitmeninių įgūdžių poreikius scenos menų sektoriuje. Dėkojame visiems, kurie skyrė laiko užpildyti apklausas ir dalyvavo menininkų ir technikų fokus grupėse.

Tarptautinė ataskaita baigiama rengti ir padės mums suprasti, ar skaitmeninė spektaklio forma galėtų vystytis kaip atskira teatro kryptis, kaip būtų galima paskatinti hibridinių teatro formų vystymąsi ir ko reikia norint sukurti skaitmeninį spektaklį, kuris įtrauktų auditoriją.

„DigitACT“ siekia padėti jauniems scenos menų profesionalams ir technikams prisitaikyti prie skaitmeninimo poreikių ir šios srities evoliucijos, sukurti tvarų profesinį kelią sau ir scenos meno lauko  ekosistemai.

 

Projekto partneriai:

MITOS (Kipras)

CSI (Kipras)

Mala Voadora (Portugalija)

REON (Graikija)

Teatro Pubblico Pugliese (Italija)

Artscape (Lietuva)

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTĄ

16 lapkričio, 2021