Naujienos, Kūrybinės misijos

Užsieniečių registracijos centre Pabradėje pristatyta nauja Kūrybinių misijų erdvė

Užsieniečių registracijos centre Pabradėje pristatyta nauja Kūrybinių misijų erdvė
Užsieniečių registracijos centre Pabradėje rugsėjo 12 d. menų agentūra „Artscape“ pristatė naują Kūrybinių misijų erdvę. Su agentūros bendruomene, nuo svečių iki centro gyventojų, erdvės atidarymo renginyje susitikome švęsti bendrystės, tarp pokalbių, muzikos ir kūrybinių dirbtuvių.
Po 4 mėnesius vykusio kūrybinio proceso, įtraukusio menininkus iš išorės bei vietos gyventojus, sukurta erdvė – Kūrybinių misijų namas, vienai dienai buvo atviras ir svečiams.
Menininkė Akvilė Magicdust ant namo pratęsė kūrybines linijas, atgijusias „Pažinti ar susipažinti?“ kampanijoje, kur kvietėme pažinti skirtingas kultūras ir į viską pažvelgti tarsi vaikų akimis. O „Artscape“ edukatorių duo Oleysa ir Nikolaj ėmėsi vidaus įjaukinimo darbų. Centre, menininkams ir mūsų komandai įgyvendinant namelio make-over, tiek vaikai, tiek suaugusieji, padėdavo didžiąją dalį dienų.
Centre reguliariai visus metus su misijų edukatorių komanda „Artscape“ vykdo veiklas ir kuria aplinką, kurioje gyventojai galėtų išreikšti save per meną.
Nuotr. Leonard Lipskij

13 rugsėjo, 2023